Alquilaencanarias Tagoro Paradise

Belangrijkste voorzieningen

  • 61 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Alquilaencanarias Tagoro Paradise Costa Del Silencio appartementen liggen binnen 18 minuten wandelen van de Alborada Beach Club. Het appartement van 61 m² is geschikt voor maximaal 2 gasten.

    Dit 1-badkamer appartement is binnen het bereik van het Playa Amarilla gelegen. Te voet bent u binnen 5 minuten in het centrum van Costa Del Silencio. Het duurt niet lang om het Playa Las Galletas te bereiken, op 2 km verderop.

    Bij deze accommodatie zullen gasten genieten van het gemak van een haardroger in de badkamer. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.

    Om uw comfort te verhogen, heeft dit appartement een complete keuken met een waterkoker en een koelkast. Minerva bushalte is op 5 minuten wandelen van 1-slaapkamer Alquilaencanarias Tagoro Paradise appartement verwijderd.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000380160000135300000000000000VV-38-4-01029947,VV-38-4-0102994

    Kameropties bij Alquilaencanarias Tagoro Paradise Costa Del Silencio

    Bij deze accommodatie zullen gasten genieten van het gemak van een haardroger in de badkamer. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alquilaencanarias Tagoro Paradise Costa Del Silencio Buitenkant foto Alquilaencanarias Tagoro Paradise Costa Del Silencio Buitenkant foto Alquilaencanarias Tagoro Paradise Costa Del Silencio Buitenkant foto Alquilaencanarias Tagoro Paradise Costa Del Silencio Buitenkant foto Alquilaencanarias Tagoro Paradise Costa Del Silencio Buitenkant foto Alquilaencanarias Tagoro Paradise Costa Del Silencio Buitenkant foto Alquilaencanarias Tagoro Paradise Costa Del Silencio Voorzieningen foto Alquilaencanarias Tagoro Paradise Costa Del Silencio Buitenkant foto Alquilaencanarias Tagoro Paradise Costa Del Silencio Buitenkant foto Alquilaencanarias Tagoro Paradise Costa Del Silencio Buitenkant foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 61 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Alquilaencanarias Tagoro Paradise Costa Del Silencio

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Alquilaencanarias Tagoro Paradise Costa Del Silencio

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Alquilaencanarias Tagoro Paradise appartement?
      De grootte van Alquilaencanarias Tagoro Paradise appartement is 61 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alquilaencanarias Tagoro Paradise Costa Del Silencio